Czasy dzieciństwa znacznie różniły się od tych jakie mamy obecnie teraz. Nie było telefonów, komputerów, nikt wcześniej nawet o tym aż tam obficie o tym nie myślał.

Nie ważne jest to ile mamy obecnie lat.
Trochę więcej dziecięcej radości powinno towarzyszyć nam codziennie. Artysta muzyki disco polo postanowił przenieść się chwilowo do wspomnień z dzieciństwa i wspólnie z fanami podzielić się uroczą fotografią.

Patryk Pegza lider zespołu After Party uwielbia rozpieszczać swoich fanów nie tylko muzycznie, ale i również z chęcią dzieli się informacjami ze swojego życia prywatnego.
Zespół After Party znany jest każdemu doskonale z takich produkcji jak m.in. „Ona Lubi Pomarańcze„, „Bo w końcu musi być dobrze” oraz „Nie daj życiu się„.
Podróż w czasie to coś całkowicie niesamowitego, przenieść się z teraźniejszości do czasów dzieciństwa, które artysta wspomina z wielką nostalgią.
Na profilu społecznościowym jakim jest facebook zespół After Party faluje wspólnie z fanami wracając do czasów dzieciństwa.
Pod umieszczoną uroczą fotografią nie zabrakło mnóstwa komentarzy od internautów, którzy z wielką przyjemnością podziwiają lidera zespołu.

Jak myślicie czy Patryk Pegza bardzo się zmienił?