Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

To była wyjątkowa Gwiazdka! Marcin Miller ponownie doceniony przez fanów!

To była wyjątkowa Gwiazdka! Marcin Miller ponownie doceniony przez fanów!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Marcin Miller, założyciel oraz leader zespołu Boys już nie raz był obdarowywany przez swoich fanów. We wrześniu 50-letni artysta pochwalił się nagrodą Fundacji Miś i Dzieci z Autyzmem, kolejny prezent został ufundowany przez wytwórnię Green Star Music z okazji 30-lecia działalności na scenie.

To jednak nie koniec prezentów. Jak się okazuje, z okazji trzydziestolecia działalności w świecie disco 50-letni artysta dostał na Gwiazdkę prezent od samego fana.

Do wytwórni Green Star, z którą Boys współpracuje od samego początku trafił prezent od fana imieniem Emil.

Niezwykły prezent jest domowej roboty. Widać ogrom ciężkiej, włożonej w jego powstanie pracy. Z pewnością tworzenie upominku trwało dłużej niż jeden dzień. Upominek do wytwórni Green Star trafił przed świętami, przez co uroczystość narodzenia Pana Jezusa stała się dla artysty jeszcze piękniejsza. To wielki gest. Podarunek Emila udowadnia, że muzyka disco łączy wszystkich a swoich idoli warto doceniać nie tylko ciepłymi słowami w sieci.