To była prawdziwa miazga! Wydarzenie z wielkiego koncertu z udziałem zespołu Bayera wbiło w ziemię każdego.

Wielka tęsknota fanów disco polo za otwarciem klubów odbija się od ziemi. To co wydarzyło się na koncercie zespołu Bayera jest nie do pomyślenia.

Bayera może zbierać największe złote medale w branży disco polo, wielkie sceniczne wydarzenia z jego udziałem stają się bardzo interesujące oraz wbijają wszystkich w ziemię. Jego osobowość fani muzyki tanecznej mają możliwość słuchać blisko od ponad 2014 roku.
Osiągnięcia jakie posiada na swoim koncie, świadczy tylko o tym iż jest on wspaniałym wokalistą, z wielką energią którą potrafi przekazać swojej publiczności.
Całkiem niedawno odbyła się „Wakacyjna Trasa Dwójki” gdzie wszyscy mieli okazję poznać na wielkiej scenie Radosława Kudelskiego lidera grupy Bayera.

Podczas wydarzenia w Mrągowie publiczność wraz z telewidzami została w trybie ekspresowym porwana do tańca.

Potencjał jaki drzemie w Radosławie na czele z Michałem Winieckim jest to największa droga do sukcesu jakie dotychczas grupa osiąga.
Pojawienie się zespołu Bayera w Mrągowie była wielkim zaskoczeniem dla internautów, którzy podzielili się wpisami w mediach społecznościowych:

„W końcu ktoś zauważył tego zdolnego wokalistę”
„Czas najwyższy byś zaistniał na prawdziwej wielkiej scenie nie tylko w klubach”.

Czy to koncert plenerowy na wielkiej scenie, czy w klubie wraz z klubowiczami dla zespołu Bayera każde miejsce jest na wagę złota.

źródło: facebook/Bayera

Największe widowisko oraz kradzież wszystkich serc fanów disco polo należy głównie do zespołu Bayera w Mościbrodach.
Utwory, jakimi częstuje wszystkich imprezowiczów są pełne energii, przy których ciężko ustać w miejscu.
To co wydarzyło się na ostatnim koncercie wydarzyło się coś niesamowitego.
Publiczność oszalała, wspólnie z zespołem postanowili zaśpiewać największy hit pt. „Ta szalona dziewczyna” oraz „Obrączki szczerozłote”.
Nikt by nie pomyślał iż będzie to największe klubowe widowisko, które z pewnością zostanie wpisane w historię udanego po same brzegi koncertu!
W sieci pojawiło się nagranie, na którym możemy być świadkami największego powrotu do normalności z muzycznej sceny.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację