GłównaO Gwiazdach

To będzie wielkie wydarzenie! Noworoczny wieczór pełen emocji tylko z Zenkiem Martyniukiem!
Radio FTB

Kiedy w mediach pojawiła się informacja, że powstaje filmowa biografia o królu disco polo – Zenku Martyniuku – w sieci zawrzało. Fani od tego momentu odliczali dni do premiery. Początkowo film w reżyserii Jana Hryniaka miał ukazać się na ekranach kin w święta Bożego Narodzenia 2019 roku, jednak dystrybutor wraz z producentami postanowił wprowadzić dzieło w walentynki b.r.

 Dzieło pana Hryniaka w kinie obejrzało ponad pół tysiąca osób. Z powodu zamknięcia kin, producenci obrazu nie chcieli zostawić wiernych fanów króla disco polo „na lodzie” i w zaledwie dwa miesiące po premierze kinowej, biografia trafiła do serwisu TVP VOD, a następnie (po około miesiącu) została udostępniona w innych serwisach streamingowych. 17 lipca film trafił również na platformę Netflix.

Widzowie, którzy nie mieli jeszcze okazji obejrzeć długo wyczekiwanego hitu (lub chcą sobie przypomnieć film jeszcze raz) będą mieli taką okazję zupełnie za darmo.

TVP przygotowało bowiem dla swoich widzów niezwykłą niespodziankę. Już w piątkowy, noworoczny wieczór zostanie PREMIEROWO wyemitowany film o Zenonie Martyniuku. To jednak nie koniec niespodzianek. Okazuje się, że oprócz premierowego seansu stacja zaplanowała jeszcze dwie emisje.

Emisja filmu „Zenek”:

1 stycznia 2021 – piątek – 20:15TVP 1

2 stycznia 2021 – sobota – 23:20TVP 1

6 stycznia 2021 – środa – 17:30TVP Rozrywka

Za produkcję filmu odpowiada TVP, zaś w rolę lidera grupy Akcent wcieliło się dwóch aktorów: Jakub Zając oraz Krzysztof Czeczot. W dziele Hryniaka można zobaczyć także samego króla disco polo – Zenona Martyniuka.

Gorąco zapraszamy wszystkich przed telewizory. To będzie emocjonujący wieczór!

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację