GłównaZapowiedzi

To będzie premiera roku! Takiej Blanki jeszcze nie znaliście! Artystka ujawnia swoje prawdziwe oblicze!
Radio FTB

Ola Falkowska, skrywająca się pod pseudonimem Blanka w świecie disco polo zadebiutowała utworem „Weź mnie„, który do dnia dzisiejszego odtworzono blisko 80 tysięcy razy, a samą produkcję pokochała niezliczona ilość słuchaczy. Młodą artystkę sympatią obdarzała głównie męska część publiki.

W grudniu 23-letnia Gorzowianka przedstawiła swoją muzyczną, świąteczną propozycję, która była w tym okresie na ustach wszystkich wiernych słuchaczy.

Po blisko trzech miesiącach przerwy urocza artystka powraca z wielką gracją. Na prywatnych social mediach Blanki pojawiły się zdjęcia z planu do najnowszej produkcji pt. „Drapieżna i słodka”.

Twórczyni utworu do ostatniej chwili chce zachować fabułę utworu i klipu w tajemnicy. Udało nam się jednak dowiedzieć, że produkcja będzie odzwierciedleniem jej charakteru. Blanka – jak twierdzi sama i jej znajomi – bywa momentami „Drapieżna i słodka”.

W wideoklipie będzie można zobaczyć zwinne, szybkie auto m-ki Mercedes.
Premiera teledysku jeszcze nie została ogłoszona. W oczekiwaniu na charakterny numer Blanki, przypominamy debiutancki kawałek wydany na łamach wytwórni Disco Play.

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację