Ważne Zapowiedzi

To będzie ognista premiera! Grupa Fires w nowości, która spali parkiety!

To będzie ognista premiera! Grupa Fires w nowości, która spali parkiety!
Radio FTB

Zespół Fires, która na rynku disco działa od ponad trzech lat zaskakuje swoich fanów swoimi produkcjami. Wydana w kwietniu 2019 roku „Szalona mała” była nie tylko hitem klubowych parkietów, ale również koncertów. Kiedy chłopaki swój występ, publika na bis domagała się właśnie tego utworu.

21 lutego b.r. za pośrednictwem wytwórni Lemon Records pojawił się ciepły, sympatyczny a przede wszystkim taneczny utwór pt. „Zaproś mnie pod kocyk„. Obecnie wideoklip w serwisie YouTube wyświetlono blisko 177 tysięcy razy, a propozycja nadal cieszy się zainteresowaniem. Nadeszły zimne dni i wieczory: przyda się więc kocyk.

Są zespoły, które w przeciągu roku potrafią wydać nawet i dziesięć utworów. Mimo, że grupa Fires w tym roku zaprezentowała tylko jedną nowość nie ma nikt im tego za złe – lepiej czasami wydać coś mocnego i fajnego niż zaprezentować produkt, który zbierze negatywne opinie.

Jak udało nam się dowiedzieć chłopaki właśnie zakończyli pracę nad nowym singlem, do którego klip będzie powstawał na początku stycznia.

Nowy klip to niepowtarzalna okazja dla chętnych dziewczyn próbujących swoich sił w modelingu. Zespół bowiem poszukuje odważnych kobiet, które nie boją się wyzwań. Występ w klipie do najnowszej Fires-owej produkcji z pewnością może stać się przepustką do dalszej kariery.

– „Na początku stycznia kręcimy klip do naszego nowego utworu w okolicach, z których pochodzimy, tj. Łęczna i Lublin. Chcemy zaskoczyć swoich fanów, więc nie zdradzimy o czym będzie opowiadać klip oraz sam utwór. Jednego jesteśmy pewni: będzie się działo i – jak wskazuje nazwa naszego zespołu – ogień, a więc warto poczekać” – zdradził nam Łukasz, założyciel formacji Fires.

Na obecną chwilę produkcja owiana jest wielką tajemnicą. Wiemy natomiast, że za produkcję klipu będzie odpowiedzialna firma Short Film Teledyski, której założycielem jest Sebastian Malicki – wokalista w zespole Motif.

Jak zdradził nam w prywatnej rozmowie Łukasz, nie wiadomo na obecny moment gdzie pojawi się nadchodząca nowość. Czy będzie to kanał wytwórni Lemon Records czy oficjalny kanał zespołu.

Więcej informacji na temat nadchodzącej nowości dowiemy się prawdopodobnie w styczniu. Możemy zdradzić, że będzie taneczne i ogniście.

My również jesteśmy bardzo ciekawi czym nas chłopaki zaskoczą. Nie możemy się doczekać, dlatego w oczekiwaniu na premierę przypominamy jeden z pierwszych numerów w karierze formacji Fires.pobierz aplikację