To będzie niedziela pełna wrażeń z gwiazdami disco! Na scenie znani artyści! Wakacyjna Trasa Dwójki prosto z Płocka.

Wakacyjna Trasa Dwójka to zapoczątkowany w czerwcu 2019 roku cykl koncertów najpopularniejszych gwiazd ze estrady polskiej jak i zagranicznej. W przeciągu dwóch lat cykl ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a na koncerty tłumnie przybywa liczna publika. Wejście na teren zabawy jest darmowe, jednak epidemia koronawirusa powoduje, że liczba miejsc na widowni jest ograniczona a co za tym idzie – trzeba rezerwować miejsce dużo wcześniej.

W bieżącym roku Wakacyjna Trasa Dwójki zawitała już m.in do Mrągowa, Żywca oraz Świnoujścia. W ubiegłą niedzielę, na jednej scenie wystąpili Defis, Camasutra, Bayer Full oraz Power Play a także Viki Gabor, Roxie Węgier oraz popularni artyści zza granicy. Grupa Power Play z Zamościa podczas koncertu pokazała klasę, wywołując w fanach niesamowity zachwyt.

Już w najbliższą niedzielę, 18 lipca, Telewizyjna Dwójka odwiedzi czwarte miasto. Tym razem ekipa zawita do Płocka, a na scenie, wśród zagranicznych gwiazd, wystąpią m.in : Classic, Bayer Full, Dziku, Andre, Mejk oraz król muzyki cygańskiej Don Vasyl. Koncert w Płocku nosi tytuł: „Międzynarodowy Festiwal Kultury Romów”.

Źródło: www.worldmedia.pl

Powtórka „Wakacyjnej Trasy Dwójki” ze Świnoujścia już w najbliższy piątek, 16 lipca o godzinie 20:10 i 21:20 w TVP2. Koncert z Płocka – w niedzielę od godziny 20:10. Zapraszamy.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację