DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Tomasz „Niecik” Niecikowski to 38-letni muzyk disco polo pochodzący z Grajewa. Na scenie disco aktywny jest od 2000 roku, jednak solową karierę rozpoczął dopiero osiem lat później. Do najbardziej znanych utworów należą: „Cztery osiemnastki„, „Siedemnastki” czy „Kawalerzy„.

Artysta na swoim koncie ma również kilka występów w programach telewizyjnych. W 2010 roku wziął udział w przesłuchaniach do programu pt. „Mam talent” emitowanego w telewizji TVN, następnie rok później został prowadzącym program „Łowy króla disco” (Viva Polska), w którym poszukiwał partnerki swojego życia.

W 2014 roku dostał rolę w filmie „Disco Polo”, a trzy lata później – był uczestnikiem programu ”Agent: Gwiazdy”. Odpadł w piątym odcinku zajmując 9. miejsce.

Utwory artysty cieszą się ogromną popularnością. Jego najnowsza propozycja „Tamtaradej synu” bardzo przypadła fanom do gustu.

Okazuje się, że wokalista prócz muzyki ma wielkie sportowe pasje. Już dzisiaj w telewizji Polsat o godzinie 20:00 będzie można zobaczyć zmagania Tomka w programie „Ninja Warrior Polska”, w którym wokalista zmierzy się z najtrudniejszym torem świata.

Czy Tomek poradzi sobie z najtrudniejszym torem i zadaniami przygotowanymi przez twórców programu? Odpowiedź poznamy już dzisiaj o 20:00 lub za pośrednictwem serwisu Ipla.