Ten utwór zmieni oblicze muzyki tanecznej. Energy Girls zapowiada kasową produkcję.

Wywodzący się z Hrubieszowa (woj. lubelskie) zespół Energy Girls to trzy seksowne, niezwykle utalentowane dziewczyny, które podczas koncertów potrafią nieźle namieszać, wskutek czego ich koncerty zapamiętane są na długo.

Grupa od początku swojej działalności wykreowała wiele utworów, które trafiły do listy przebojów w stacjach telewizyjnych i utrzymywały się tam przez długi czas.

W marcu, z okazji Dnia Kobiet kobiece trio wydało utwór pt. „Twoja Królowa”, który przyjął się bardzo ciepło wśród publiki, a był on zadedykowany wszystkim dziewczynom, które z pewnością mają w sobie coś z księżniczek i królewien. Produkcję tę w serwisie YouTube doceniono nie tylko pod względem muzycznym, ale i wizualnym. Piosenkę wyświetlono już ponad 209 tysięcy razy, a licznik cały czas odnotuje nowe przychody.

To jednak nie koniec. W marcu otrzymaliśmy utwór z myślą o kobietach, które są królowymi swoich partnerów, a już niedługo światło dzienne ujrzy produkcja dedykowana chłopakom imieniem Mateusz. Kobiety, których partner ma na imię Mateusz z pewnością będą zachwycone propozycją, i będą mogły zadedykować utwór w każdym momencie, niezależnie od sytuacji.

Możemy zapewnić, że najnowszy utwór od Energy Girls to skoczna rytmiczna, energiczna i przede wszystkim taneczna propozycja, która wpada w ucho od pierwszego przesłuchania.

Refren utworu jest bardzo prosty:

Miałeś kiepski styl bycia, odciągałam Cię od picia
Szybkie samochody miałeś, tylko ładne podrywałeś,
Powiedz czemu właśnie mnie,
spotkało imię Twe.
A teraz Mateusz, wajchę przełóż
.”

Powyższy fragment świadczy, że czeka nas ciekawa produkcja z klubowym brzmieniem.

Wokalistka zespołu, Paulina, nie chciała zdradzić szczegółów dotyczących nowej produkcji. Wiemy natomiast, że premiera planowana jest jeszcze na wakacje, jednak przedpremierowo piosenkę można usłyszeć podczas koncertów zespołu Energy Girls, na które serdecznie zapraszamy.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację