Ten utwór zdziała cuda. Propozycja disco polo na tegoroczny sezon weselny!

Przyszli nowożeńcy wraz ze zbliżającymi się zmianami w ich życiu mają w dużej mierze ciężki orzech do zgryzienia.

Zespół Mikeboy znany odbiorcom muzyki disco polo m.in. z produkcji takich jak – „Coś w sobie masz„, „Więc kochaj” czy też „A Ty dziewczyno„.
Swoim pojawieniem się na rynku muzyki tanecznej z pewnością wprowadzili wiele barwnych i przyjemnych dla ucha dźwięków.
Mimo ich młodego wieku, trzeba przyznać iż potencjał muzyczny przyszedł im z wielką lekkością.
Produkcja, która zasiliła szeregi branży muzycznej pt. „A Ty dziewczyno” z pewnością będzie i pozostanie wpisany w historię wielu przyjęć weselnych.

Odbiorcy zespołu Mikeboy nie mogą wyjść z podziwu z jaką lekkością słucha się ich produkcji muzycznych.

Pod umieszczoną premierą, która zasiliła serwis muzyczny 18 czerwca na dzień dzisiejszy produkcja na swoim koncie ma blisko 39 tysięcy wyświetleń.
Licznik odsłon w serwisie YouTube w żadnym stopniu nie zamierza zwalniać, co daje wielką motywację dla grupy do większego muzycznego działania oraz częstowania swoich fanów jeszcze większą dawką endorfin.
Nowość pt. „A Ty Dziewczyno” z pewnością pojawi się na wielu weselnych parkietach i rozgrzeje gości weselnych do czerwoności.
Przyjemna dla ucha linia melodyczna oraz łatwy, a jednocześnie szybki do zapamiętania tekst utworu z pewnością będzie śpiewać cała sala.

Jeśli nie masz pomysłu na pierwszy weselny taniec to produkcja od zespołu Mikeboy pt. „A Ty Dziewczyno” z pewnością będzie idealna.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację