DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Sięgnięcie i zmierzenie się z produkcją Anny Jantar to coś niesamowitego. Jesika Piętak, która swoim głosem rozkoszuje każdego zasięgnęła po utwór który jest wszystkim doskonale znany m.in. z wesel.

Artystka o wielkim sercu posiada na swoim koncie mnóstwo romantycznych i pełnych energii produkcji m.in. „Bajki dwie„, „Wytatuowany w sercu” czy też „Uzależniasz mnie„.
Wielki romantyzm jaki drzemie w uwielbianej przez ogromną rzeszę fanów wokalistce przelewa się na wszystkie produkcje niczym miód na serce. Sięgając do biblioteki muzycznej Jesiki na kanale YouTube z pewnością liczna ilość odbiorców degustowała się i degustuje się po dziś dzień przeuroczym wokalem artystki.
Piękna zarazem jednocześnie młoda Jesika rozczula wszystkich po dziś dzień, uwielbia dostarczać swoim fanom nowości, które rozgrzeją ich serca.

Pomimo tego iż ona sama jest pełna uroku oraz wielkiego muzycznego serca nie tylko do muzyki bo od naszej fantastycznej Jesiki tryska wielkie rodzinne ciepło!
W sieci pojawiła się nowość z którą postanowiła zmierzyć się artystka. Utwór pt. „Przetańczyć z Tobą całą noc” org. Anna Jantar – posłuchajcie wszystkim z jaką lekkością wykonała produkcję polskiej sceny muzycznej Jesika.

Ps. Otwarcie musimy przyznać iż nasze redaktorki słuchając tego wykonania odpłynęły :)!