GłównaPremiery

Ten utwór rozkręci każdą imprezę! R’n’B w disco polo, czyli udany eksperyment Pabla Novacci. fani zachwyceni propozycją!
Radio FTB

Pablo Novacci to pseudonim Pawła Nowaka, polskiego artysty specjalizującego się w nurcie R’n’B. W jednym z utworem nazywa się nawet królem muzyki R&B.

Powszechnie wiadomo, że disco polo jest najbardziej rozpoznawalnym i słuchanym gatunkiem muzycznym. Nic więc dziwnego, że artyści specjalizujący się w innym nurcie, próbują sił w tej muzyce.

Pablo przeprowadził eksperyment, który okazał się być udany. Tak oto na kanale artysty pojawiła się bardzo skoczna, imprezowa oraz taneczna propozycja pt. „Moja BB„.

Eksperymentalny numer disco polo okazał się dobrą decyzją. Świetna aranżacja z wpadająco w ucho refren i skoczną linią melodyczną powoduje, że otrzymaliśmy dość ciekawą produkcję, która nada się na każdy imprezowy wieczór.

Propozycja pt. „Moja BB” idealnie spisze się w klubach. Discopolowy, klubowy klimat utworu zdecydowanie porwałby całe parkiety.

Przypomnijmy, że Pablo Novacci to nie pierwszy artysta wywodzący się z zupełnie innego muzycznego gatunku przeszedł na disco polo. Dobrym przykładem takiego zabiegu może być 21-letni Jan Stosur – znanych z utworów popowych – który od niedawna tworzy muzykę skoczną „pod nogę”.

Discopolowy numer Pawła Nowaka już cieszy się zainteresowaniem. Zmiana stylu muzycznego w ogóle nie przeszkadza jego fanom, a wręcz przeciwnie: dobrze się bawią, czego dowodem mogą być wystawiane łapki w górę.

Fanom eksperymentalny numer przypadł do gustu. „Mojej BB” słucha się naprawdę wybornie. Aż chciałoby się potańczyć przy tym utworze w klubie na parkiecie.

Zapewne się mylę, ale moim zdaniem trzeba dać utworowi szansę przebicia się pośród imprezowych, muzycznych hitów.

Początkowo, gdy trafiłem na ten utwór myślałem, że jest to debiutancki ogółem wydany produkt, lecz dopiero później zapoznałem się z innymi produkcjami Pawła Nowaka. Niestety, nie wiadomo czy jest to jednorazowy zabieg czy Novacci na stałe zmienił styl muzyczny. Ja bym chciał usłyszeć kolejne piosenki spod znaku disco polo.

Na łamach naszego portalu prezentujemy „Moją BB”. Jak się Wam podoba taka zmiana?

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację