GłównaPremiery

Ten utwór przyniósł im wielką sławę! TikTokowy przebój podbija Internet!

Formacja Explozja, której wokalistą jest Arkadiusz Górski ma na swoim koncie wiele zaskakujących przebojów. Lider grupy jest również użytkownikiem popularnego ostatnio serwisu TikTok. To właśnie tam pojawiła się krótka zapowiedź klipu.

Propozycja pt. „Szósta rano” to istne, muzyczne szaleństwo, które światło dzienne ujrzało 10 lutego 2021 roku. Produkcja po dzień dzisiejszy się ogromnym zainteresowaniem. Stało się tak głównie za sprawą TikToka, gdzie produkcja bije ogromne rekordy popularności. Zaledwie w przeciągu kilku godzin od premiery w wyżej wspomnianym serwisie doszło do potężnej eksplozji. Blisko 150-ciu użytkowników nagrało swoje video pod „Szóstą rano”, a materiały pojawiają się co chwilę.

Ten utwór to z pewnością strzał w dziesiątkę. Od premiery piosenki minęło dwa miesiące, a produkcja w dalszym ciągu cieszy się zainteresowaniem. Na YouTube liczba wyświetleń przekroczyła właśnie ponad dwa miliony zbierając przy tym masę pozytywnych opinii.

Wśród komentarzy w serwisie YouTube możemy znaleźć takie noty jak: „Mega nuta! 😍 Spalę przycisk replay” czy chociażby „Petarda!!♥️„.

Podsumowując: „Szósta rano” to utwór, którego nie może zabraknąć w Waszej playliście. Ten numer idealnie dokumentuje nazwę zespołu – EXPLOZJA! I to niejedna.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z wielkim przebojem grupy Explozja. A już 23 kwietnia nowa propozycja od zespołu pt. „Wszystkie kocham”.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację