Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

Ten utwór pochłonie cały TikTok! Najnowsza produkcja od formacji Caprii już dostępna!

Ten utwór pochłonie cały TikTok! Najnowsza produkcja od formacji Caprii już dostępna!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

W połowie sierpnia na łamach naszego portalu informowaliśmy o tym, że grupa Caprii pracuje nad nowym teledyskiem. Okazuje się, że klip został już w pełni dopracowany a nawet ujrzał światło dzienne.

Tytuł utworu jak i jego fabuła do dnia premiery owiana była wielką tajemnicą. Formacja stosując taki zabieg chciała potrzymać fanów w niepewności oraz pozytywnie zaskoczyć. Dziś, kiedy wideoklip jest dostępny, śmiało możemy stwierdzić, że zabieg, który zastosowali był w stu procentach trafiony.

Najnowsza propozycja od zespołu Caprii to – według zapowiedzi – zupełna odskocznia od utworów, do których przyzwyczaili chłopaki. Ta rytmiczna, pełna energii taneczna propozycja nadaje się zarówno dla wielbicieli TikToka, ale i zwyczajnych, od dawna wiernych fanów.

Grupa Caprii tym razem połączyła siły z popularnym producentem muzycznym, Wojtkiem „Levelonem” Sarwą, odpowiedzialnym nie tylko za produkcję całego utworu, ale także napisanie jakże wybornego, fajnego i ciekawego tekstu oraz napisanie muzyki.

Połączenie sił okazało się idealnym pomysłem, a całość sprawia, że wyszła z tego świetna produkcja, która z pewnością ma ogromny potencjał by zyskać miano hitu wszechczasów.

Podsumowując: „Na TikToku” to idealna propozycja na rozpoczęcie jesiennych dni i ostatnich dni urlopu. Jest klubowo, fajne, klimatycznie, miło, sympatycznie a przede wszystkim tanecznie.

Na łamach naszego portalu prezentujemy tę nowość.