Ten utwór pochłonie cały TikTok! Najnowsza produkcja od formacji Caprii już dostępna!

W połowie sierpnia na łamach naszego portalu informowaliśmy o tym, że grupa Caprii pracuje nad nowym teledyskiem. Okazuje się, że klip został już w pełni dopracowany a nawet ujrzał światło dzienne.

Tytuł utworu jak i jego fabuła do dnia premiery owiana była wielką tajemnicą. Formacja stosując taki zabieg chciała potrzymać fanów w niepewności oraz pozytywnie zaskoczyć. Dziś, kiedy wideoklip jest dostępny, śmiało możemy stwierdzić, że zabieg, który zastosowali był w stu procentach trafiony.

Najnowsza propozycja od zespołu Caprii to – według zapowiedzi – zupełna odskocznia od utworów, do których przyzwyczaili chłopaki. Ta rytmiczna, pełna energii taneczna propozycja nadaje się zarówno dla wielbicieli TikToka, ale i zwyczajnych, od dawna wiernych fanów.

Grupa Caprii tym razem połączyła siły z popularnym producentem muzycznym, Wojtkiem „Levelonem” Sarwą, odpowiedzialnym nie tylko za produkcję całego utworu, ale także napisanie jakże wybornego, fajnego i ciekawego tekstu oraz napisanie muzyki.

Połączenie sił okazało się idealnym pomysłem, a całość sprawia, że wyszła z tego świetna produkcja, która z pewnością ma ogromny potencjał by zyskać miano hitu wszechczasów.

Podsumowując: „Na TikToku” to idealna propozycja na rozpoczęcie jesiennych dni i ostatnich dni urlopu. Jest klubowo, fajne, klimatycznie, miło, sympatycznie a przede wszystkim tanecznie.

Na łamach naszego portalu prezentujemy tę nowość.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację