DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Utwory Swingera z pewnością dotarły już do każdego. Niedawno liczba debiutanckiego utworu pt. „Lody” przekroczyła 20 mln wyświetleń. Artysta praktycznie nigdy nie odpoczywa, czego dowodem może być wydawane blisko co miesiąc utwory.

Ostatni utwór pt. „Diament” wydany na łamach wytwórni Lemon Records 8 lipca b.r. po dziś dzień cieszy się zainteresowaniem. Jednak w ostatnim czasie głównym obiektem zainteresowania przez fanów jest wspólny występ wokalisty ze swoim imiennikiem, Piotrkiem „MiłymPanem”. Dużo fanów chciałoby usłyszeć obu panów we wspólnej produkcji.

Na oficjalnym fanpage’u Swingera pojawiła się zaskakująca fotografia sugerująca, że już wkrótce będziemy mieli okazję zobaczyć nowy klip.

Według zamieszczonej w poście informacji będzie to bardzo imprezowy i pozytywny utwór z kimś bardzo pozytywnym i imprezowym. Jest więc szansa, że najnowsza produkcja zostanie przygotowana w duecie. Kto to będzie? To do samego końca Swinger chce pozostawić w tajemnicy.

A Wy jak myślicie? Z kim Swinger nagrywa nowy numer? A może wokalista uległ prośbie fanów i stworzył produkcję z Miłym Panem?

Tego dowiemy się wkrótce.

Tymczasem, dla przypomnienia, w oczekiwaniu na nową produkcję przedstawiamy ostatni numer pt. „Diament”.