Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Tego nikt się nie spodziewał! Dawid Narożny wraz z córką Gabrysią zdominowali konkurencje! Jak tego dokonali?

Tego nikt się nie spodziewał! Dawid Narożny wraz z córką Gabrysią zdominowali konkurencje! Jak tego dokonali?

Dawid Narożny wspólnie z córką Gabrysią wykonali przebój zespołu Pięknych i Młodych pt: „Ona jest taka cudowna” z małym bonusem „Niewiary”.
Kiedy w sieci pojawiła się zapowiedź tego wykonania na początku nikt nie spodziewał się tego co stanie się dzień później.

Sama zapowiedź ich akustycznej wersji hitu zespołu Pięknych i Młodych zdobyła setki tysięcy komentarzy w sieci oraz wyświetleń.
Dzień później odbyła się premiera wraz z materiałem video w którym mogliśmy nie tylko słuchać a również oglądać jak śpiewa Dawid Narożny wraz z córką.

Fani Dawida byli zachwyceni duetem taty z córką przed mikrofonem, pojawiło się wiele komentarzy wskazujących iż Gabrysia odziedziczyła talent wokalny po tacie.
Jakby tego było mało ich wspólne wykonanie trafiło na 3 miejsce karty „Na czasie” w serwisie YouTube! Jest to ogromne osiągniecie!
Z tego co wiemy to dopiero początek duetów a sam Dawid Narożny informuje że duet z Gabrysią jeszcze nie raz się pojawi.

Już teraz obejrzyjmy i posłuchajmy jeszcze raz jak śpiewa Dawid Narożny wraz z córką Gabrysią.