DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Rynek muzyki tanecznej rozpalony do czerwoności!
To wszystko stało się poprzez wydanie oficjalnego największego hitu tegorocznego lata od zespołu Vivat, który śpiewa cała Polska.
Zespół Vivat każdy miał okazję poznać już w pięknych latach 90’tych.

Nic nie wskazuje na to aby zespół dał o sobie zapomnieć, wręcz przeciwnie z każdym to rokiem grupa zaskakuje wszystkich weteranów muzyki disco polo swoimi produkcjami.
Zespół Vivat na swoim koncie posiada mnóstwo fantastycznych hitów z tej starszej oraz bardziej świeżej sceny muzyki disco polo m.in. „Jestem dla Ciebie”, „Gdy wstanie dzień” oraz „Kochać Ciebie to szaleństwo”.
Ogromna rzesza fanów śledzi na każdym kroku bardzo uważnie kroki grupy Vivat i z wielką niecierpliwością czeka na kolejne muzyczne doznania.

Najświeższą i największą produkcją, która od samej daty premiery zyskała wielką popularność wśród internautów i nie tylko stał się utwór pt. „Oddam Ci wszystko”.
Hit tegorocznego lata prezentowany jest z przyjemnością na przeróżnych imprezach okolicznościowych, gdzie bawi się do niego ogromna publika. Produkcja na swoim koncie posiada aż 18 milionów wyświetleń i jest najczęściej śpiewaną produkcją disco polo.

Teraz jest jeszcze na to większa okazja, aby dołaczyć do zespołu Vivat i wspólnie z nimi wykonać największy hit pt. „Oddam Ci wszystko”.
Na kanale wydawnictwa Green Star Music pojawiła się wersja karaoke.
Nie ma co ukrywać iż z pewnością każdy z Was już zna produkcję na pamięć, to nie grzechem będzie wykonać ją teraz z jeszcze większą dokładnością.