Ważne Zapowiedzi

Takiej produkcji jeszcze nie mieliśmy! Topowe zespoły we wspólnej piosence! Koniec roku należy do nich?!

Takiej produkcji jeszcze nie mieliśmy! Topowe zespoły we wspólnej piosence! Koniec roku należy do nich?!
Radio FTB

Grudzień będzie obfitował w wiele nowości od przeróżnych zespołów. Jednym z nim jest zespół składający się z kobiecego składu – Top Girls. Jak się okazuje dziewczyny w grudniu postanowiły uraczyć nas aż dwoma nowościami.

Pierwsza z nich nosi tytuł „Przeznaczeni” i została zrealizowana w duecie z młodym artystą, Dominikiem Bajorkiem, szerzej znanym jako BajorekD. Premiera utworu ma odbyć się w grudniu.

Kolejną nowością od Top Girls, której premiera – wg zapowiedzi – również ma odbyć się w grudniu jest utwór pt. „To zmieni się”. Produkcja jest niezwykle wyczekiwana przez fanów, o czym może świadczyć burza komentarzy.

Dziewczyny z TG połączyły siły z przystojnymi, utalentowanymi i bardzo popularnymi twórcami m.in: z Kamilem Chludzińskiem (formacja Extazy), Marcinem Millerem (Boys), Jerzym Szujem (Jorrgus) oraz wcześniej wspomnianym Dominikiem Bajorkiem (BajorekD). Takiego połączenia z pewnością nie mieliśmy jeszcze w branży disco polo.

Nowa produkcja nosi tytuł „To zmieni się”. Żaden z artystów biorących udział w piosence nie zdradził szczegółów fabuły. Jak wiadomo, przyszło nam w żyć w niezwykle trudnych czasach a trwająca pandemia diametralnie zmieniła nie tylko życie twórców disco polo, ale i nas – fanów. Idąc tym tokiem rozumowania utwór „To zmieni się” może nawiązywać do obecnej sytuacji. Można odbierać to tak, iż twórcy piosenki chcą nam przekazać, że wkrótce będzie dobrze. Że wszystko wróci do normy i będziemy mogli w pełni cieszyć się życiem.

Premiera utworu wraz z wideoklipem odbędzie się najprawdopodobniej na kanale wytwórni Green Star Music. Wszystkie zespoły biorące udział w piosence należą właśnie do w/w wytwórni.

Na obecną chwilę niewiele wiadomo o grudniowej premierze. Zostało nam jedynie uzbroić się w cierpliwość i czekać, kiedy to wspaniałe Topki (lub autorzy nowości) ogłoszą oficjalną datę premiery.

My jesteśmy bardzo ciekawi jaką propozycję przygotowały dziewczyny wspólnie z topowymi zespołami. Z pewnością będzie to wybuchowa mieszanka, która nie da o sobie zapomnieć przez długi, długi czas.

By umilić czas oczekiwania zachęcamy do odsłuchu propozycji od artystów, którzy niedługo rozbujają nas wspólnym dziełem.pobierz aplikację