On – Ronnie Ferrari – a właściwie Hubert Kacperski, to urodzony w 1999 roku artysta, który słuchaczom dał się poznać głównie z odnoszącego po dziś dzień utworu „Ona by tak chciała„.

Oni. Łobuzy. Na rynku disco istnieją od 2015 roku. Wykreowany przez nich utwór „Ona czuje we mnie piniądz” w serwisie YouTube do dnia dzisiejszego wyświetlono ponad 94 mln razy. Piosenka stała się ogólnopolskim przebojem, a zespołowi przyniosła ogromny sukces – status złotej i platynowej płyty.

Kilka dni temu na Facebooku Agencji Artystycznej MS oraz fanpage’u Łobuzów pojawiło się zaskakujące zdjęcie, przedstawiające ich oraz wcześniej wspomnianę artystę – Ronnie’ego.

Okazuje się bowiem, że już niedługo będziemy świadkami potężnej, łobuziarskiej dawki muzyki disco. Na obecną chwilę wszystko owiane jest tajemnicą – na czyim kanale pojawi się utwór, o czym będzie opowiadał oraz tytuł. Nie ogłoszono również oficjalnej daty premiery.

Pewne natomiast jest to, że możemy się spodziewać numeru, który rozbuja niejeden dyskotekowy parkiet, a sam może walczyć o miano nowego hitu wszech czasów.

Czekacie?