Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA

Megi, a właściwie Magdalena Muczyńska, na rynku disco zadebiutowała utworem „Nie Pytaj, Nie Wnikaj„, którego premiera odbyła się pod koniec listopada ub.r. Propozycja do dnia dzisiejszego cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Pod koniec czerwca, na początek wakacji artystka zaprezentowała swój kolejny singiel pt. „Nie chcę„. Okazało się, że Gosia tym utworem skradła serca fanów.

Megi jednak jak się okazuje, mimo małżeńskich obowiązków nie zwalnia tempa i prężnie pracuje nad gorącymi nowościami. Jednej z nich już niebawem możemy się spodziewać.

Tytuł najnowszej produkcji jeszcze nie został ujawniony, data premiery również. Z zamieszczonych informacji wynika jednak, że czeka nas ciekawa propozycja.

Zdjęcia do teledysku powstały w Stajni 'Pod Olchą' w województwie warmińsko-mazurskim.

Całość owiana jest ogromną tajemnicą. Jednak zamieszczone zdjęcie z planu, na którym widać artystkę ubraną w suknię ślubną, może sugerować, że dostaniemy weselną propozycją. Jak będzie i czym zaskoczy nas Megi? Tego dowiemy się już niebawem.