Takich wiernych fanów w świecie muzyki disco polo chyba nie ma nikt! Top Girls ogromnie docenione przez fana


DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Jedyne w swoim rodzaju pełne energii dziewczyny z bardzo głośnego duetu Top Girls to bez większego zastanowienia jedne z najbardziej popularnej grupy na rynku muzyki disco polo.
Ich wspaniałe twórczości i wielkie zamiłowanie do muzyki oraz przekaz który przedstawiają podczas swoich koncertów przyprawia o dreszcze nie jednego odbiorce.

Wielka rzesza fanów dzieli się wielką sympatią jaką darzy zespół Top Girls.
Kreatywność jaką posiadają fani by połączyć się w pewien to sposób z zespołem sięga przeogromnych pomysłowości.
Ogromna ilość fanów przybywająca na koncerty pięknych dam oraz milionowe wyświetlenia ich twórczości na kanale YouTube.
Uwielbiane gwiazdy muzyki disco polo znane każdemu doskonale z takich hitów jak m.in „Mleczko”, „Pod osłoną nocy” czy też „Jakbyś mnie zechciał”.

Głośno można stwierdzić iż każda ich produkcja w bardzo szybkim tempie staje się największym hitem, który w bardzo szybkim tempie wpada w ucho każdemu.
Wokalistki cieszą się ogromna popularnością nie tylko na koncertach ale również na swoich profilach posiadają ogromną ilość obserwujących ich użytkowników.
Trzy rewelacyjne damy jakimi są Angelika, Paula oraz Justyna mają ogromny powód by podziwiać wielką kreatywność jednego ze swoich wiernych fanów.

Wielkie z prawdziwego zdarzenia wyznanie oraz wielkie zamiłowanie do zespołu Top Girls doprowadził same wokalistki do lekkiego szoku!
Fan postanowił na tylnej szybie samochodu umieścić fotografię na której zostały przedstawione słowa: „Kocham disco a zwłaszcza Topeczki i się tego nie wstydzę”!
Nikt by się nie spodziewał tak wielkiego kroku w stronę artystek.
Fotografia jaką umieścił zespół na swoim profilu społecznościowym robi ogromne wrażenie.