Takich urodzin jeszcze nie było! Grupa Menago zorganizowała urodzinowy „Trip” dookoła świata! Posłuchaj nowości już teraz.

Grupa Menago znana z wielu zaskakujących i imprezowych produkcji nie zwalnia tempa swojej pracy. Z początkiem marca wypłynęła na światło dzienne informacja na temat rozpoczętych prac na planie teledysku do najnowszej produkcji o bardzo turystycznym tytule „Trip”.

Za pośrednictwem naszego Portalu mogliście zobaczyć making-off prosto z planu. Wtedy również pisaliśmy, iż grupa Menago chce zrealizować klip z „jajem”, ponieważ poważnych jest już masę. I faktycznie: chłopaki jak zapowiedzieli – tak zrobili. W rezultacie otrzymaliśmy zabawny klip, w którym wyobraźnią emigrujemy na egzotyczną plażę. Zabawnym elementem teledysku jest z pewnością żółta, rodem z Nowego Jorku taksówka. Pewnie wielu z Was, drodzy czytelnicy, zapyta: „Dlaczego zabawnym”? Już śpieszymy z odpowiedzią.

Jak można dostrzec, elementy na teledyskowej, egzotycznej plaży są sztuczne. Jedyną prawdziwą rzeczą jest właśnie wspomniana taksówka. To dzięki niej oraz połączeniu sztucznych elementów grupie Menago udało stworzyć się zabawne wideo, które nie tylko rozśmieszy ale i jednocześnie uruchomi naszą wyobraźnię zachęcając do zapomnienia o obecnej sytuacji i wyrusza w podróż swoich marzeń, podkreślając przy tym, by najlepiej nie czekać z tą decyzją a zrealizować ją jak najszybciej.

Teledysk teledyskiem, jednak warto wspomnieć kilka słów o utworze. Utwór „Trip” jest kolejną zwariowaną produkcją, której słucha się bardzo przyjemnie. Prosty, łatwy do zapamiętania tekst z fajną aranżacją idealnie nada się na każdą okazję niezależnie od sytuacji.

Podsumowując: Nowa propozycja od formacji Menago to ponowne, mocne uderzenie z gracją. Utwór, jak każdy poprzedni, od razu zyskał grono zrzeszonych fanów. Tą propozycją zespół z pewnością rozgrzeje niejeden parkiet, o czym może zaświadczyć popularność utworu w serwisie TikTok. Warto dodać, że „Trip” jest hołdem stworzonym na pięciolecie działalności zespołu. W ten sposób właśnie Mateusz i Łukasz chcieli podziękować wszystkim fanom zabierając ich wyimaginowanie w podróż dookoła świata. „Trip” to utwór, po którym długo nie będziemy mogli się otrząsnąć. Jedyne co nam pozostało to zaprosić Was do wspólnej podróży z zespołem Menago i zwiedzenia najskrytszych zakamarków świata. „Totalna petarda”, „Energicznie”, „Super utwór”, „Zaje***a”, „Kozaczek” – takie opinie można spotkać pod klipem. Te wyrażenia tylko potwierdzają zacność tej produkcji i zachęcają by poświęcić 4 minuty celem odlotu na egzotyczną wyspę. No to trip!

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację