Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

Takich figli nikt by się nie spodziewał. Debiut na rynku muzyki disco polo! Tak gorącej premiery dawno nie było.

Takich figli nikt by się nie spodziewał. Debiut na rynku muzyki disco polo! Tak gorącej premiery dawno nie było.

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Wraz z nowym rokiem pojawiają się nowe głosy na rynku muzyki disco polo.
Do sieci trafił najgorętszy debiut tego roku.

Mateusz Kos działający pod pseudonimem artystycznym Figlarz z pewnością jeszcze nie raz zaskoczy wszystkich odbiorców muzyki disco polo. Pochodzący prosto z pięknego pomorza, obecnie zamieszkujący na pięknym dolnym śląsku.

Ten debiut z pewnością zostanie wszystkim na bardzo długo w pamięci. Wokalista postanowił uderzyć w bardzo rytmiczne brzmienie, oraz mnóstwo kobiecego seksapilu.

Do pierwszej najnowszej produkcji powstał również klip, w którym wszyscy możemy być świadkami wielkiego kobiecego seksapilu, możemy również wszyscy poznać artystę oraz świetnie się bujać do utworu pt. „Jolka Jolka„. Figlarz tworząc swoją debiutancką produkcję z pewnością wiedział co chce przekazać w stronę odbiorców.
Wszystkich zainteresowanych pierwszą autorską produkcją zapraszamy do zapoznania się z nowością.

Z pewnością ogromnej publice muzycznej zrobi się bardzo gorąco.
Nie braknie w klipie wielu wrażeń, a słowa utworu powiedzą dużo więcej.

Figlarzowi w imieniu całej redakcji MediaDisco.pl życzymy kolejnych szybko wpadających w ucho produkcji oraz szczytowych miejsc w liście przebojów.