Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

Tak się bawi zespół Lili! Najnowsza premiera to istne szaleństwo! Posłuchaj już teraz.

Tak się bawi zespół Lili! Najnowsza premiera to istne szaleństwo! Posłuchaj już teraz.

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Zespół Lili, założony przez Basię Pędrak, cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów muzyki disco. Teksty utworów znane są praktycznie przez nich na pamięć, a teledyski zbierają masę wyświetleń i pozytywnych opinii.

Ekipa zespołu postanowiła ujawnić co nieco ze swojego prywatnego życia. W najnowszej produkcji pt. „Jeśli pragniesz” zespół pokazuje jak bawi się na koncertach, przygotowuje się do nich, oraz co robią w wolnych od nich chwilach.

Najnowsza propozycja na kolejny kwartał roku to istne szaleństwo. Z utworu tryska energia, rytmika, dynamika i przede wszystkim taneczne, klubowe brzmienie. Sam teledysk również jest bardzo ciekawie zrobiony, bowiem jego znaczna część to głównie występ z koncertów, co jeszcze bardziej pobudza zmysły i przywołuje wspomnienia sprzed pandemii, która zblokowała niemalże wszystkie imprezy. Ciekawy, ciepły, prosty tekst okraszona rewelacyjnym aranżem prosto od Levelona do tego przepiękny głos Basi powoduje, że otrzymaliśmy wyborowy numer!

Pod video doszło do lawiny komentarzy, w których słuchacze doceniają utwór pod względem nie tylko wokalu, ale i teledysk. Fani są oczarowani wysokim poziomem najnowszej propozycji. Niektórzy wręcz zakochali się w niej.

I prawidłowo, ponieważ obok najnowszej premiery od Lili nie da przejść się obojętnie. Ta piosenka na długo zostaje w pamięci.

Na łamach naszego portalu z całą przyjemnością przedstawiamy Wam najnowszą produkcję od Basi i ekipy.