Tak gorąco jeszcze tegorocznej zimy nie było! Gwiazda disco polo w kuszącym bikini

Działająca na scenie muzyki tanecznej od 2002 roku, na swoim koncie posiada mnóstwo muzycznych wrażeń.
Joanna Kaczanowska działająca pod pseudonimem artystycznym Etna.
To nie tylko wokalistka o wspaniałym kuszącym głosie, ale również autorką tekstów do swoich dotychczasowych produkcji, jak i również na swoim koncie posiada kilka różnych produkcji.

Etna nie tylko ma pełną głowę wspaniałych pomysłów na najnowsze utwory, które w trybie szybkim zarażają każdego słuchacza gatunku muzyki disco polo, ale jest jedną z najbardziej charakterystycznych wokalistek pod wizualnym względem.
Jej dotychczasowe kreacje sceniczne, która sama tworzy są niezastąpione i jedyne w swoim rodzaju.
Trasy koncertowe Etny są bardzo mocno dopracowane pod każdym względem, od choreografii tanecznej po grę kostiumową która sprawia iż publiczność bawi się bardzo wybornie podczas prowadzonego koncertu.
Do największych przebojów artystki należą m.in „Mamisynek”,”Rolnik” czy też „Przytulajka” – która w bardzo szybkim tempie zdobyła swoim stylem serca wszystkich odbiorców tego wspaniałego gatunku muzycznego.

Pomiędzy małą przerwą od koncertów wokalistka zawsze gdzieś znajdzie czas dla siebie i swojej rodziny.
Etna wraz z mężem oraz synem wyruszyła na podróż życia do samej Tajlandii.
Gwiazda muzyki disco polo swoją podróż zaczęła poprzez zwiedzanie Azji od samego Bangkoku, ale z tego czego ostatnimi godzinami jesteśmy świadkami wokalistka obecnie wypoczywa na ciepłych plażach.

Joanna postanowiła podzielić się fotorelacją ze swoimi fanami poprzez portal społecznościowy, na którym możemy zobaczyć samą wokalistkę w kuszącym bikini.
Fani są pod ogromnym wrażeniem sylwetki gwiazdy, a pod fotorelacją pojawiło się mnóstwo przyjemnych dla oka komentarzy.
Jak wspomniała sama wokalistka – „Bo życie jest piękne momentami i trzeba to bardzo doceniać(…)”

Wyświetl ten post na Instagramie.

Bo życie jest piękne momentami i trzeba to bardzo doceniać ? wczoraj wdrapaliśmy się na wysokość 1500 m n.p.m. aby kąpać się w pięknych wodospadach krainy uśmiechu ? dziś jesteśmy jakieś 800 km dalej w kolejnym tajlandzkim raju??? w sumie przez niemal miesięczny nasz pobyt tutaj, zrobimy ok. 3000 km , na terenie Tajlandii, by zwiedzać, podziwiać, poznawać ??? ___________________________ #etnamusicofficial #etnawtajlandii #tajlandia #thailand #etnazwiedzaswiat #instago #instagood #instagirl #cool #day #daily #instacool #love #beautiful #waterfall #fit #fitmom #travel

Post udostępniony przez Etna (@etnamusicofficial)

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację