Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Audio

Debiutancka nowość od tajemniczego artysty! Premiera „Dziewczyna ta” już do odsłuchu!

Debiutancka nowość od tajemniczego artysty! Premiera „Dziewczyna ta” już do odsłuchu!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

O tym, że disco polo to najpopularniejszy gatunek muzyczny w Polsce nie trzeba nikogo informować. Nic więc dziwnego, że w tę branżę opanowują coraz to nowi artyści.

Na początku kwietnia w serwisie YouTube pojawiła się debiutancka piosenka pt. „Dziewczyna ta” od artysty o pseudonimie BK. O twórcy utworu mało wiadomo: nie posiada swojego fanpage’a, nie wiadomo jak ma na imię. Pewną informacją jest fakt, że artysta należy do pokolenia młodych artystów: Miłego Pana czy lidera grupy Miglanc, Tomka.

Debiutancka nowość od BK to romantyczna historia opowiadająca o chłopaku, który poznaje uroczą dziewczynę dla której wszystko jest gotów zrobić, być na każdym kroku za nią, a jego największe marzenie to ślub i dzieci.

Dziewczyna ta” to rytmiczna, taneczna i dynamiczna produkcja z energiczną, wpadającą w ucho linią melodyczną oraz ciekawym, prostym tekstem a to wszystko połączone jest bardzo melodyjnym, dyskotekowym aranżem.

Nam utwór bardzo wpadł w ucho i gości na naszym głośniach. Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam go. Jak oceniacie?