DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

NieOkiemZnani, wyjątkowy boysband z Lublina, z pewnością zawładnął sceną disco. Dzieje się tak za sprawą nie tylko świetnie dobranego na rozwój zespołu konceptu, ale również eksperymentowania gatunkiem.

W wakacje b.r. na kanale wytwórni Lemon Records pojawił się, stworzony w latynoskich klimatach utwór „Vamos!„, który po dziś dzień grany jest w wielu stacjach radiowych m.in: Kaszebe, Plus czy Eska oraz do niedawna na weselnych uroczystościach. Wśród fanów przyjął się bardzo ciepło.

Kilka dni temu na swoich social mediach chłopaki wstawili bardzo tajemnicze zdjęcie. Okazuje się, że zamieszczona fotografia to zapowiedź nowego utworu, który według opisu ma pojawić się już w połowie listopada.

Po raz pierwszy lubelski boysband zdecydował się na koprodukcję. Niestety, liderzy zespołu nie chcieli nam zdradzić informacji na temat nadchodzącej produkcji. Wspomnieli nam tylko, że będzie to powrót do gatunku discopolo i czeka nas niezwykłe zaskoczenie, tak zwana muzyczna rozwałka. NieOkiemZnani nie zdradzili nawet tytułu produkcji. Wiemy natomiast tylko, że utwór zostanie wydany wraz z teledyskiem, a za jego produkcję odpowiada rzeszowska firma Stykky Media.

Co to będzie? Dowiemy się z pewnością już niebawem. My z całą redakcją nie możemy się doczekać nowości i zaczynamy odliczać dni do premiery.

Tymczasem, by umilić ten okres oczekiwania na nadchodzącą nowość, przypominamy „Vamos„, czyli latino-dance, przy którym nóżka sama rwie się do tańca. I jak myślicie? Z kim NieOkiemZnani połączyli siły?