DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Formacja Non Stop zadebiutowała na rynku disco polo w 2016 roku utworem „Ona wyjątkowa”, który do dzisiaj nie poszedł w zapomnienie.

Po kilku miesiącach grupa postanowiła wjechać – i to dosłownie – z nową, szybką jak błyskawica lub światłowód premierą.

Najnowsza produkcja pt. „200 po mieście” to opowieść o kobiecie siedzącą „za kółkiem”, która uważana jest przez swojego partnera za królową szos. Chłopak jednak boi się o jej zdrowie i życie, więc prosi by przyhamowała. Jak wynika z utworu, kobiecie nie pierwszy raz licznik wskazywał „200”.

Nową propozycję pokochają z pewnością nie tylko miłośnicy szybkiej jazdy, czy filmów z serii „Fast & Furious” ale wszyscy, którzy czuli kiedyś adrenalinę we krwi.

Wiadomo powszechnie, że jadąc 200 po mieście narażamy życie oraz zdrowie swoje i osób uczestniczących w ruchu. Dlatego utwór ten to także przestroga przed popełnieniem przestępstwa drogowego, bo jak wiemy „żyje się tylko raz”. Albo będziemy mieć szczęście, albo pecha – tego przewidzieć nie możemy.

Nowa piosenka zespołu Non Stop to bardzo ciekawa produkcja wywołująca, już od pierwszego przesłuchania, adrenalinę. Utwór, w kilka godzin od premiery, zebrał blisko 1.3 tysiąca łapek w górę oraz 21 tysięcy wyświetleń. Fani doceniają styl i klimat nowego dzieła. Bardzo dobrze przypadł im do gustu.

My też pokochaliśmy ten utwór, a zwłaszcza ja – fan szybkiej jazdy (i filmów z serii F&F).

Podsumowując: „200 po mieście” to utwór, który ma wielkie predyspozycje by stać się hitem roku, ponieważ czegoś takiego (a przynajmniej tak się wydaje) w disco polo jeszcze nie było. Solidny wokal, ciekawy aranż i urzekająca linia melodyczna plus łatwy tekst sprawia do tego jazda autem powoduje, że całość to majstersztyk. Za produkcję klipu odpowiada studio PNMedia.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam tę nowość.

Podoba się? I kto już z Was jeździł 200 po mieście?