Ta nowość ostro namiesza w listach przebojów! Cristo Dance z nowością pt: „Kocham Cię i Kocham”.


DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

CRISTO DANCE – zespół muzyczny, w którego podstawowym składzie znajdziecie charyzmatycznego lidera zespołu, piosenkarza oraz autora tekstów i muzyki w jednej osobie (Krzysztof) piekielnie żywiołowego perkusistę (Rafał) a także płeć piękną za konsolą jako Dj (Wiktoria) oraz najnowszy nabytek w grupie – młody i bardzo utalentowany saksofonista (Karol).

Koncentrując się na swojej pracy na scenie, zespół za najwyższy cel, bardzo mocno stawia sobie kontakt z publicznością, no a styl, w którym porusza się nadzwyczaj swobodnie, to oczywiście muzyka Disco Polo i Dance.

Scena weselna i jednocześnie praca wodzirejska lidera grupy Krzysztofa, przez ostatnie kilkanaście lat, ugruntowała i wyrobiła pewien bardzo energetyczny styl w prezentowaniu się formacji CRISTO DANCE na różnego rodzaju koncertach i wszelkich występach na żywo, gdzie od kilku lat na ich autorski repertuar, który systematycznie tworzą, publiczność reaguje dynamicznie i bardzo pozytywnie.

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy nowość zespołu Cristo Dance pt: „Kocham Cię i Kocham”, która z pewnością na długo zapadnie w pamięci fanów zespołu.

Jesteśmy pełni nadziei, że nasz nowy utwór „Kocham Cię i Kocham” przypadnie Wam do gustu i zwróci Waszą uwagę na dłużej, a tym samym dotrze na wszystkie i to nie tylko weselne parkiety. – Pisze zespół Cirsto Dance.

Gorąco zapraszamy i polecam ten utwór!