Uwielbiany wokalista całkowicie niedawno stanął na ślubnym kobiercu ze swoją ukochaną Karoliną, jednakże właśnie w tym momencie Luka Rosi – Łukasz Rosiński pokazał prawdziwe oblicze.

Znany i lubiany z hitów takich jak „A ty Bądź, ” Winogrona” czy też „Na niebiesko” wprowadza wszystkich w wielkie oszołomienie fanów muzyki disco polo.
Jego muzyczna kariera rozpoczęła się na szerokich wodach w 2018 roku kiedy porwał wszystkie serca utworem pt. „A Ty bądź” który w bardzo szybkim czasie stał się hitem wielu imprez w głos śpiewany jest przez ogromną ilość odbiorców.
Utwór po dziś dzień na swoim koncie zbiera milionowe wyświetlenia, które na dzień dzisiejszy wskazują ponad 43 milionów.

Wokalista w żaden sposób nie przestaje zaskakiwać i dostarcza im mnóstwo niespodzianek. Najnowszą produkcją z udziałem Marcina Millera okazał się utwór pt. „Ti Amo”, który również jak i pozostałe utwory w bardzo szybkim tempie zostały ciepło przyjęte przez fanów muzyki disco polo.
W sieci pojawiła się fotografia godna podziwu, która przedstawia samego wokalistę w ogromnych skowronkach.

Ta fotografia na bardzo długo pozostanie wszystkim w pamięci, Łukasz Rosiński w swoich objęciach trzyma zasłużone podwójne płyty.
Jak wspominał wokalista umieszczając wymowny opis pod zdjęciem:

„Robert Lewandowski obudził się z wymarzonym Pucharem Europy, a ja z Podwójną Platynową Płytą za singiel „A Ty bądź” oraz Złotą za singiel „Winogrona”. Marzenia się spełniają :)”