Ta formacja nie boi się żadnych wyzwań, czyli wiejskie klimaty w utworze „Ze wsi kobita”! W tym zespole drzemie dziki zwierz!?

Formację Fenomen tworzy dwóch zwariowanych chłopaków, którym w sercu gra muzyka. W branży disco znani są już od pewnego czasu. Specjalizują się głównie w tworzeniu parodii znanych utworów m.in: Sławomira, MiłegoPana, Malibu.

Boysband postanowił jednak wyjść przed szereg i zaprezentować swój PIERWSZY, AUTORSKI kawałek pod tytułem „Ze wsi kobita”.

„Ze wsi kobita” to rytmiczna, energiczna, skoczna piosenka, która porwie nie tylko długoletniego mieszkańca wsi, ale także „mieszczucha”. Mieszkańców wielkich miast z pewnością zachęci do spędzenia wakacji na wsi, a kto wie – może nawet przeprowadzki.

Utwór nie tylko zachęci do odwiedzenia wsi i porwie do tańca, ale również rozweseli ze względu na swój zabawny oraz śmieszny tekst.
Autorski kawałek został napisany rok temu, jednak dopiero w tym roku ujrzał światło dzienne.

Z okazji 30 tys subskrypcji postanowiliśmy nagrać ten kawałek w prawdziwym studio, to taka niespodzianka dla Was, że nas oglądacie 🙂” – pisze pod lyrics-video zespół.

Fenomen’i mają ogromny potencjał, który w pełni wykorzystali tworząc autorski numer.
Jak zapowiadają, to dopiero początek i czeka nas więcej utworów w tym klimacie.
Od premiery minął niecały tydzień a liczba wyświetleń rośnie z dnia na dzień.


Fani są oczarowani poziomem produkcji.
Pod oficjalnym audio aż roi się od pozytywnych opinii.
Utworu naprawdę fajnie się słucha, a chwytliwa linia melodyczna połączona z zabawnym tekstem oraz aranżem powoduje „banana” na twarzy.

Zapraszamy serdecznie do wysłuchania tej wiejskiej produkcji, w której drzemie ukryty zwierz!

Prócz autorskiego kawałka prezentujemy także najnowszą parodię pt. „Czerwony bizon„, czyli parodię „Weselnego pytona„.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację