Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Ważne Zapowiedzi

Szymon z zespołu Pozytywnie Albo Wcale dziękuje fanom. Niezwykła historia poruszy każde serce!

Szymon z zespołu Pozytywnie Albo Wcale dziękuje fanom. Niezwykła historia poruszy każde serce!

Zespół Pozytywnie Albo Wcale, którego wokalistką i założycielem jest młody oraz niezwykle utalentowany artysta Szymon Samulak swoją muzyką karmi już nas przeszło pięć lat. Na koncie formacji widnieją m.in takie propozycje jak: „Idę na szczyt”, „Precz z hejtem”, „Blondyna” oraz wiele, wiele innych.

Każdy numer wydany przez formację jest mega pozytywny, a wśród komentarzy ciężko znaleźć negatywne słowo. Nowy utwór będzie z pewnością pozytywny, ale również niezwykle ważny nie tylko dla samego wokalisty ale i nas – fanów disco polo. W prywatnej rozmowie, lider grupy, Szymon uchylił co nieco informacji na temat nowej propozycji.

  • Nowa produkcja, którą przygotowałem dla fanów jest niezwykle dla mnie ważna. Piosenka nosi tytuł „Dziękuję Ci” i jest hołdem skierowanym w stronę każdego fana. Ciebie, Ciebie, i Ciebie… Tym utworem chcę podziękować wszystkich osobom, którzy mnie od pięciu lat mojej działalności wspierają i motywują do dalszego działania, bo to dzięki nim dostaje tak zwany „motor napędowy”. Oczywiście, nie mogę pominąć również tych osób, które chcieli i nadal chcą mi zaszkodzić rzucając co chwilę kłody pod nogi, ponieważ to dzięki nim kształtuje cały czas swój charakter. Wiesz, życie na ogół bywa ciężkie, dlatego należy pamiętać, by otaczać się pozytywnymi i zaufanymi ludźmi a także nieść dobro. Wzajemna pomoc przede wszystkim. To moja recepta na ten trudny czas.

Najnowsza propozycja pt. „Dziękuję Ci” to z pewnością chwytająca za serce i wzruszająca historia wywołująca łzy w oczach. Premiera utworu została zaplanowana na 21 grudnia, a wraz z nią konkurs. W tym celu zapraszamy do śledzenia fanpage’u zespołu.

Czekacie? My tak. Nie możemy się doczekać tej przepięknej historii opowiedzianej w muzycznym stylu.

By umilić czas oczekiwania, przypominamy utwór z sierpnia tego roku. Dobrego odbioru.