GłównaZapowiedzi

Szokująca prawda ujrzy światło dzienne! Formacja Motif wplątana w…?
Radio FTB

Grupa Motif pochodzi z Lublina. Na swoim koncie mają wiele utworów, które pokochali fani w całej Polsce. Ich piosenki znane są niemalże każdemu.

Jak udało nam się dowiedzieć, chłopaki kilka dni temu zakończyli prace na planie teledysku do utworu „Nie masz humoru„, czyli opowieści o zakochanym po uszy chłopaku, który robi wszystko dla swojej dziewczyny, jednak ta ciągle nie ma humoru i nie spostrzega starań ukochanego.

W teledysku do najnowszej produkcji zobaczymy m.in Szymona Samulaka, lidera grupy Pozytywnie albo Wcale. Klip stworzyła firma Short Film Teledyski, na czele której stoi sam lider zespołu Motif. Dla wszystkich zainteresowanych udostępniamy kadr prosto z planu. Premierę utworu zaplanowano już na najbliższy piątek.

„Nie masz humoru” to utwór, który uderza w klubowy klimat. Mocno taneczny numer z bardzo prostym, z życia wziętym tekstem już za dwa dni ukaże się na ekranach waszych monitorów czy ekranów. To jednak nie koniec nowości od formacji Motif. Zespół zdradził, że pracuje również nad produkcją o bardzo romantycznej przygodzie. Produkcja będzie nazywać się „Zostań na noc”. Jednak to temat na kolejny artykuł.

Tymczasem podsumowując: Grupa Motif powraca z mocną, klubową, imprezową propozycją, którą – jesteśmy przekonani – pokochają miliony Polaków, a jej tekst będzie na ustach towarzyszył codziennie. Ta premiera z pewnością zawróci niejednemu fanowi w głowie. A wyrzucenie jej z niej nie będzie takie proste.

W jaki sposób bohater piosenki udowadnia ukochanej swoją miłość? Odpowiedź na to pytanie poznacie już w najbliższy piątek, 26 lutego w okolicach godziny 13. Premiera na kanale Short Music.

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację