Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Ważne Zapowiedzi

Szok! Wyrok zapadł. Znany artysta disco polo skazany na…?

Szok! Wyrok zapadł. Znany artysta disco polo skazany na…?

Muzyka disco polo podchodzi od wczesnych lat 90-tych, kiedyś nazywana muzyką chodnikową.
Wielu artystów do dziś wspomina dawne czasy kiedy ta muzyka była zupełnie inna niż dzisiaj. Czy lepsza? Ciężko stwierdzić.

Obecnie mamy czasy nowoczesności gdzie dużo dźwięków zmieniło swoją barwę.
Nic dziwnego, że wielu nowych i młodych artystów tworzy swoje kawałki nawiązując lekko melodią do dawnego stylu muzyki disco polo.
To właśnie fani muzyki tanecznej lubią najbardziej.

Dziś na łamach naszego portalu przedstawiamy nowość od młodego wokalisty Mr.Adi, który wraz z producentem Michałem Winieckim postanowił stworzyć utwór nawiązującym lekko do melodii prawdziwej muzyki disco polo z lat 90-tych. Michał Winiecki to człowiek który również odpowiada za sukces zespołu Bayera, zatem możemy spodziewać się prawdziwej petardy.

Z takimi warunkami w aranżacji, tekście oraz w teledysku, który powstał we współpracy z firmą Playcam Media nie można wróżyć nic innego jak setek tysięcy wyświetleń. Mr. Adi to wokalista, który skazany jest na sukces!

Premiera nowego utworu wraz z teledyskiem już 11-tego lutego o godzinie 17:00 a już teraz udostępniamy krótką video zapowiedź nadchodzącej nowości!