Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Artykuły O Gwiazdach Ważne

Szok! Popularna wokalistka disco polo ofiarą prześladowania!

Szok! Popularna wokalistka disco polo ofiarą prześladowania!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Z pewnością znacie Anetę, wokalistę zespołu Iness z okolic Skierniewic.
Wokalistka nagrała wiele hitów które spodobały się słuchaczom muzyki disco polo.
Niestety popularność Iness ma też i gorsze strony. Wokalistkę prześladuję psychofanka która zakłada w social mediach fałszywe konta podszywając się pod uwielbianą wokalistkę.

– Zaczęła pisać do mnie pewna dziewczyna. Miła – miałam wrażenie. Mówiła, że podoba się jej moje śpiewanie, zasypywała serdecznymi słowami. Pomyślałam: „Bratnia dusza”. Pisała do mnie dużo i często. Współczułam jej, ponieważ twierdziła, że jest chora na białaczkę. Dałam jej nawet nr telefonu. Potem dzwoniła i pisała coraz częściej. Dzwoni w dzień i w nocy po kilkanaście razy dziennie, zakłada w moim imieniu fałszywe konta w sieci. Sprawą już zajął się mój adwokat – mówi „Super Expressowi” Iness.
Mówi Aneta Iness dla redakcji Se.pl

Iness ma już dość tej mało przyjemnej sytuacji która uprzykrza jej życie i wraz z adwokatem będą robić wszystko aby zakończyć tą przykrą sprawę.