Szczęka opada wokalista disco polo nie do poznania! Ta zmiana z pewnością nie była lekka.

Artysta o którym mowa z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Wszyscy doskonale znamy jego osobowość!

Dawid Narożny twórca największych przebojów oraz założyciel zespołu Piękni i Młodzi swoją solową karierę rozpoczął całkowicie niedawno. Jednakże śpiewa bardzo długi okres czasu, po dziś dzień szkoli się w muzycznych dźwiękach przy których nabywa jeszcze większego doświadczenia niż dotychczas.
Produkcje jakie posiada Dawid Narożny w swoim solowym zbiorze to utwory m.in. „Nosiłem Kwiaty Ci„, „Prezent” oraz „Wyłaskocze Ciebie”. Wokalista w żaden sposób nie zamierza zwalniać muzycznego tempa. Z każdą nowością do której zrealizowany jest teledysk fani nie mogą doczekać się następnych. Wszystko wskazuje na to iż apetyt fanów rośnie w miarę jedzenia na najnowsze produkcje.

W mediach społecznościowych Dawid Narożny umieścił fotografię, której nikt chyba nigdy nie widział!

Dawid Narożny wokalista disco polo z każdym dniem jest nie do poznania, jego stylizacja oraz zmiany jakie wprowadził w swoje życie z tego co widać wychodzą mu na dobre. Szczęśliwy narzeczony oraz ojciec spełnia się w każdym to momencie. Zamiłowanie do muzyki ma od najmłodszych lat, jednakże czy tak samo jest w przypadku dbania o swoją kondycję?! To pytanie zostawia wiele do życzenia, jednakże widać po umieszczanych przez Dawida Narożnego wpisach w swoich social media iż sport kompletnie nie jest mu obcy. Swój czas spędza w dużej mierze z najbliższymi narzeczoną Joasią oraz synem Marcelem i córką Gabrysią.

Dawid Narożny postanowił wprowadzić zmiany w swoje życie, oraz tryb żywieniowy co wyszło mu na dobre.

Prowadzenie zdrowego trybu życia jest na wagę złota, fotografia umieszczona przez Dawida Narożnego na swoim social media fanów zamurowała. Nikt prawie nie poznał wokalisty przez jego wcześniejszą posturę. Dotychczas wszyscy poznaliśmy Dawida w całkowicie innym wcieleniu, jednakże artysta postanowił odkopać fotografię sprzed lat. Do zdjęcia, pod którym pojawiła się fala komentarzy od fanów nie brakło również wymownego opisu od samego zdystansowanego Dawida Narożnego:

„Moja metamorfoza z prosiaczka w dzika.
Z 40 letniego Pana na 20-latka.
Idę po swoje.
Niech i dla Was to będzie motywacja do działania
Miłego dnia!!”

Duża część fanów twierdzi iż to wszystko zasługa Joasi narzeczonej Dawida.
Można zauważyć iż para wspólnie chętnie prowadzi zdrowy tryb życia co widać po ich wpisach na social media.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację