Szalony duet znów narozrabiał! Menelaos & Discoboys z nowością. Ten utwór to istny „Efekt WOW”.

Zespół Menelaos z Wojtkiem i Alkiem na czele ma na swoim koncie wiele imprezowych przebojów, przy których noga sama rwie się do tańca. Podobnie jest z grupą Discoboys, którego wokalistę, Kamila Kossakowskiego ubóstwiają nastoletnie fanki.

Chłopaki z obu zespołów są zgodni nie tylko w muzyce, ale i prywatnym życiu. Wielu fanów zauważyło, że połączenie świata zespołu Menelaos ze światem Discoboys byłoby idealnym pomysłem. W roku 2020, prośba słuchaczy została wypełniona. W kwietniu ubiegłego roku otrzymaliśmy wspólną produkcję pt. „Języki obce”. Utwór ten w zastraszającym tempie zyskał miliony fanów. Jest także nierozłącznym elementem niektórych dyskotek.

Idąc za ciosem, chłopaki postanowili nie kończyć współpracy i stworzyli kolejną wspólną piosenkę. Kilka dni temu na kanale wytwórni Folk zagościła kolejna koprodukcja spod szyldu Discoboys & Menelaos. Tym razem padło na „Efekt WOW”.

Jak mówią sami twórcy, piosenka jest kontynuacją „Języków obcych”. Nowość posiada niezwykle skoczną, taneczną linię melodyczną oraz chwytliwy refren, który w ucho wpada już po pierwszych przesłuchaniu. Na uwagę zasługuje również bardzo pomysłowy, zrealizowany przez Faster Media klip, który przypomina film 3D.

Bohater teledysku (Kamil Kossakowski) obchodzi urodziny. Dostaje od zaproszonych gości (m.in zespołu Menelaos) prezent w postaci Googli VR. Chłopak natychmiast je zakłada i przenosi się w wirtualny świat. Google VR powodują, że bohater doświadcza tytułowego efektu WOW.

Klip ogląda się niczym dobry film w technologii 3D. Zachwyceni nim będą zarówno zwyczajni, stroniący od gier słuchacze, jak i wytworni użytkownicy konsol nowej generacji.

Przechodząc do samego utworu: „Efekt WOW” to przyjemna w odbiorze, wakacyjna propozycja, która na bardzo długo pozostanie w głośnikach. Ten utwór jest nagrany z wielkim powerem i „efektem WOW”. Tytuł produkcji idealnie pasuje do reakcji słuchaczy – po prostu „Efekt WOW„. Najnowsza propozycja z pewnością zbierze milionowe wyświetlenia, w bardzo szybkim tempie.

Świetna aranżacja, fajny beat, prosty oraz chwytliwy refren sprawiają, że utwór uzależnia pod każdym względem. Dodatkowego clou nadaje jeszcze szalony, osadzony w wirtualnym świecie teledysk, co z pewnością jest ciekawym eksperymentem. Pod opublikowanym przez wydawnictwo Folk teledyskiem już można znaleźć pozytywne opinie m.in: „No po prostu sztosss”, „Sztos 🔥❤️”, „petardaa” czy „nuta hicior 2021” oraz wiele innych dokumentujących, że najnowszy utwór od duetu to prawdziwe „wow”.

Podsumowując: „Efekt WOW” od duetu Discoboys & Menelaos to produkcja wysokich lotów z wielkimi predyspozycjami na uzyskanie statusu najlepszego wakacyjnego utworuJest kolorowo, wakacyjnie, skocznie a przede wszystkim wybuchowo oraz tanecznie. Fankom i fanom odebrało mowę po usłyszeniu pierwszych brzmień wysokooktanowej propozycji.

W tym utworze gra ze sobą wszystko: od aranżu poprzez tekst aż po wystrzałowy klip. Petarda, bomba i jedna wielka rozwałka. Chłopaki tym utworem zdetronizowali niejeden przebój!. Posłuchajcie i oddajcie się „Efektowi WOW”.

Gorąco polecamy i życzymy milionów!

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację