Zenon Martyniuk to niekwestionowany „Król” muzyki disco polo.
Jego twórczość cenią sobie nawet ci którzy na co dzień nie słuchają takiej muzyki lecz głos Zenka sprawia że jednak decydują się posłuchać utworów Zenona.

Od Niedzieli 12.04.2020 dostępny jest film „Zenek” do obejrzenia dla wszystkich na platformie TVP VOD.
Jest to film FABULARNY nie dokumentalny w którym pojawiły się również sceny, które nie miały miejsca w życiu realnym artysty.
Jedną z tych scen to wątek porwania syna Daniela Martyniuka, który został porwany dla okopu z zemsty na Zenku

Zenon Martyniuk informował fanów że prawdziwie nic takiego nigdy nie miało miejsca. Taka sytuacja nigdy się nie wydarzyła realnie. To fikcja stworzona przez reżysera na potrzeby filmu „Zenek”.

– Tak nie było w rzeczywistości. Nigdy w życiu nie poszedłem na żaden włam. Mój bohater bardzo przeżył to całe zdarzenie, ja na szczęście nie przeżyłem takich rzeczy w realu, ale na potrzeby filmu Janek Hryniak takie rzeczy wymyślił – podkreśla Zenek. – Na szczęście nikt nie porwał Daniela. To jest film fabularny. To nie jest film dokumentalny. Film dokumentalny byłoby dużo prościej zrobić. Reżyser chciał jednak, żeby to moje życie było bardziej kolorowe, stąd wiele scen, które nigdy się nie wydarzyły w moim życiu
tłumaczy „Super Expressowi” Zenek. 

Fani Zenka Martyniuka mogą spać spokojnie! Już teraz zapraszamy do obejrzenia całego filmu o „Królu muzyki disco polo” pt: „Zenek”.


Komentarze