Sylwester z TVP2 najbardziej oglądanym wydarzeniem w porównaniu z konkurencją?! Znamy wynik oglądalności.

Telewizja TVP2 kolejny raz udowodniła że potrafi zdominować konkurencję. Podczas wyjątkowej nocy sylwestrowej na scenie wystąpiły największe gwiazdy muzyki disco polo i nie tylko.

Telewizja Polska również zaprosiła wielu gości z zagranicy którzy nie pierwszy raz odwiedzili nasz kraj, wielu z nich ceni sobie polską rozrywkę i to jak nasi rodacy potrafią dobrze się bawić.
Prezes telewizji TVP2 opublikował wykres który wyraźnie pokazuje która telewizja przyciągnęła najwięcej widzów podczas tej wyjątkowej nocy, mówi się nawet o rekordowej liczbie widzów jaka padła w sylwestrową noc.

Pod sceną w Zakopanem bawiły się setki tysięcy fanów którzy zdecydowali się świętować ostatnią noc starego roku w Zakopanem wśród bogatego repertuaru który przygotowały gwiazdy polskiej oraz światowej sceny.

Konkurencyjnym sylwestrem dla TVP2 był sylwester w telewizji Polsat jednak w porównaniu do telewizyjnej dwójki nie wypadł najlepiej. Na miejscu ostatnim jak widzimy okazał się sylwester w telewizji TVN który wzbudził wiele komentarzy wśród internautów.

Poniżej przedstawiamy wymowny wykres który udowadnia jasno która telewizja dostarczyła najwięcej zabawy swoim widzom.