Swinger zadebiutował w branży disco utworem Lody, który po dziś dzień ma już ponad 15 mln odsłon w serwisie YouTube. Piosenka stała się tak popularna, że podczas występu artysty w Mikołajkach na DiscoStatku do jej wykonania dołączył się MiłyPan, co okazało się strzałem w dziesiątkę, przez co publika oniemiała.

Swinger od początku zaskoczył fanów nie tylko rytmicznym, energicznym brzmieniem, ale również wokalem. Niektórzy mianują go godnym następcą Czadomana.

1 kwietnia na łamach wydawnictwa Lemon Records pojawiła się zabawna, dynamiczna produkcja opowiadająca o przecudownej dziewczynie pracującej w supermarkecie. Kobieta ma piękne nogi, a bohater uwielbia na nie patrzeć. Lubi też gdy tańczy ona w mini.

Do dziś tę szaloną produkcję wyświetlono już milion razy. To ogromne osiągnięcie, ponieważ od premiery minęło zaledwie trzy miesiące.

Bogini” cały czas zbiera sobie pozytywne recenzje, a liczba wyświetleń rośnie z minuty na minutę. „Petarda„, „Hit” czy „Sztos” to tylko niektóre z określeń, jakie możemy przeczytać w opiniach.

Słuchacze, prócz prostego, wpadającego w ucho tekstowi doceniają przede wszystkim wokal a także świetnie dobrany bit i aranż. To właśnie on powoduje, że aż chce się poderwać ‚cztery litery’, pójść do tytułowego sklepu, poderwać piękną panią, zabrać na „Lody” a następnie imprezę.

Gratulujemy miliona wyświetleń i życzymy kolejnych. Tymczasem, oceńcie sami. Zasłużony milion?