Swinger, porównywany głosem do Czadomana, ma pełne ręce roboty. Od premiery ostatniego kawałka pt. „Bogini” minęły niecałe dwa miesiące. Przez ten okres Swinger pracował nad videoklipem do najnowszej produkcji pt. „Niesamowita”, który – jak się okazuje – został napisany jako pierwszy w karierze artysty.

Utwór opowiada o mężczyźnie, który zakochał się w uroczej, seksownej blondynce. Dla niego jest to istna Marylin, a on sam nazywa się jej Bondem. Przy niej czuje się tak jak w raju.

Niesamowita” okraszona jest ciekawym, prostym tekstem oraz rytmicznym, chwytliwym aranżem stworzonym przez Patryka Wiśniewskiego oraz Sander-7. Sam videoklip również godny jest uwagi. Teledysk przepełniony jest ciepłymi kolorami – czerwonym i pomarańczowym.

Ta szalona, wakacyjna produkcja z pewnością podbije niejeden parkiet muzyczny (przypomnijmy: od 6 czerwca mogą odbywać się imprezy do 150 osób). W zaledwie kilka godzin od premiery ma już 20 tysięcy wyświetleń i ponad tysiąc łapek w górę.

Swinger po raz kolejny udowadnia, że mimo szybkiego tempa pracy nadal zostaje w formie. W komentarzach aż roi się od pozytywnych opinii. Fani dostrzegają również to, że utwór przypomina dawny hit sprzed lat pt. „Vamos A La Playa”.

Na łamach naszego portalu prezentujemy tę niesamowitą nowość. Utwór, jak pozostałe produkcje, zostały wydane przez wydawnictwo Lemon Records. Posłuchajcie!

Mały przedsmak utworu mogliśmy już usłyszeć w wersji akustycznej. Co myślicie o nowej produkcji?