Zespół Stereo, którego liderem jest Łukasz Gibski cieszy się wielką popularnością. Nic więc dziwnego, że zespół nie próżnuje i przygotowuje co chwilę nowości.

Jak powszechnie wiadomo, na portalu społecznościowym jakim jest Facebook bardzo popularne w ostatnich miesiącach są strony typu spotted, na których można znaleźć informacje różnego typu. Fanpage te stały się inspiracją dla formacji Stereo, której przedstawiciele poszli z postępem czasu.

W listopadzie 2019r. na kanale wytwórni Lemon Records, pojawiła się zwariowana, z życia wzięta piosenka pt. „Napiszę na Spotted”. Twórcy utworu przedstawili w utworze całą prawdę – chcemy kogoś poznać a nie mamy szans? Napiszmy na spotted, a nuż się uda.

Od dnia premiery videoklip wyświetlono już ponad 2 miliony razy. W komentarzach można znaleźć opinie nie tylko na temat samego utworu i teledysku, ale także wpisy, iż utwór to czysta prawda. Teledysk jak i utwór należy traktować z przymrużeniem oka.

Napiszę na Spotted” jest sympatycznym, rytmicznym utworem, który powoduje tak zwany „bananowy uśmiech”. Prosty, zapadający w pamięć tekst okraszony tanecznym aranżem stawia na nogi. Gratulujemy zespołowi dwóch milionów wyświetleń i życzymy jeszcze więcej!

A Wy piszecie na Spotted?