Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

Strzał w dziesiątkę! Premiera od Miłego Pana pt: „Przyjaciele” już w sieci!

Strzał w dziesiątkę! Premiera od Miłego Pana pt: „Przyjaciele” już w sieci!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

MiłyPan czyli prywatnie Piotrek to postać która od niedawna tworzy muzykę disco polo. Piotr pomimo krótkiego starzy zdarzył zdobyć ogromną rzeszę fanów. Z pewnością każdy z fanów muzyki disco polo zna przebój „Królowa” lub „Małolatki” które okazały się wielkim hitem na wiele miesięcy!
Czas na nowość! MiłyPan kazał długo czekać swoim fanom na coś nowego (Aż 4 miesiące) lecz już teraz możemy powiedzieć: „Opłacało się”.
Utwór pt: „Przyjaciele” do którego teledysk będzie miał swoją premierę już niedługo kierowany jest do wszystkich fanów Miłego Pana który do każdego fana/fani podchodzi jak do prawdziwego przyjaciela.

Tak kilka dni temu zapowiadaliśmy nadchodzącą premierę a dziś w przyjemnością przedstawiamy kolejną, nową odsłonę Miłego Pana!

Utwór pt: „Przyjaciele” wraz z teledyskiem zagościł na kanale wytwórni Lemon Records i trzeba przyznać że z dużym rozmachem licznik wyświetleń przekracza kolejne tysiące z godziny na godzinę, bez wątpienia to będzie hit!