Stało się! Dawid Narożny nie próżnuje, do sieci trafiła cenna dla wszystkich informacja.

Największa rzesza fanów Dawida Narożnego jest z nim w każdym to momencie.
Ciężkie czasy jakie obecnie panują na rozwinięcie skrzydeł gwiazd disco polo blokuje je na każdym kroku. Jednakże wszystko wskazuje na to iż pomiędzy czarnymi chmurami zaczęły pojawiać się wielkie przejaśnienia.
Dawid Narożny, były wokalista zespołu Piękni i Młodzi nie zwalnia tempa.

Na swoim koncie posiada największe przeboje m.in. „Prezent”, „Pasujemy do siebie” czy też „Pokochaj mnie„.
Pomimo iż od ostatniej najnowszej produkcji minęło sporo czasu, to najweselszą informacją jest zbliżająca się nowość nad którą obecnie trwają prace.
Wokalista bardzo dokładnie prowadzi swoje social media, na których informuje swoich fanów o swoich dotychczasowych zmianach, projektach oraz relaksie wspólnie z rodziną.

Koniecznie zobacz: https://mediadisco.pl/zywiol-zniszczyl-wszystko-dawid-narozny-blaga-fanow-o-pomoc/

Za pomocą profilu społecznościowego jakim jest Instagram Dawid Narożny poinformował wszystkich o zbliżającej się premierze.
Z pewnością jak dotychczasowe nowości wyrwą wszystkich z kapci! Nie mogło również zabraknąć wymownego opisu od samego artysty:

dawidnarozny

Dobra Ekipa to mnóstwo pozytywnej energii na planie i mega fajne ujęcia🤩
Do tego fajna piosenka i będzie Hit😍😁 czuję to w kościach👊❤


Fani Dawida Narożnego nie pozostawili na nim suchej nici, przy czym polała się fala komentarzy oraz odbiorców oczekujących na największą premierę.
Artysta po dziś dzień wszystkich trzyma w wielkiej niepewności z podaniem daty premiery, miejmy nadzieje iż lada moment będziemy wszyscy świadkami wielkiego wydarzenia.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację