Spotkanie największych z największych?! Narada wytwórni Green Star Music

Wytwórnia Green Star Music zajmuje się, oprócz działalności wydawniczej, oprawą, organizacją oraz obsługą wszelkiego rodzaju imprez, takich jak m.in.: koncerty czołowych artystów zagranicznej oraz polskiej estrady.

Przez pewien czas była to jedyna tego typu wytwórnia, która istniała na polskim rynku fonograficznym. Skupiała najpopularniejsze zespoły nurtu disco polo i dance, które przetrwały na rynku, mimo spadku jego popularności.

Oprócz działalności wydawniczej wytwórnia promowała również artystów związanych z muzyką disco polo i polską muzyką dance, poprzez program Disco Polo Live, który od lutego 1996 do sierpnia 2002 był emitowany na antenie telewizji Polsat, na początku 2009 roku na antenie telewizji Edusat, od marca 2009 do maja 2011 na antenie telewizji iTV, a od maja 2011 roku jest emitowany na antenie Polo TV.

Green Star obecnie pod swoimi skrzydłami posiada największe zespołu muzyki disco polo. Największym sukcesem firmy ostatnimi czasy jest zespół TopGirls, który został stworzony właśnie przez wytwórnie Green Star Music a ich teledyski posiadają milionowe wyświetlenia.
Warto wspomnieć również że kanał na YouTube wytwórni Green Star jako jedyny kanał disco polo przekroczył ponad milion subskrypcji!

Dziś 19.02.2020 doszło do spotkania firmowego z udziałem prezesów firmy oraz Marcina Millera i Jorrgusa. Czyżby panowie debatowali na temat szerszych planów na nadchodzący sezon plenerowy?

Źródło: materiały prasowe, fanpage wytwórni green star music

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację