Słodka „Impreza” w stylu „Dziuni”. TwojaEX zaprasza na niezapomniane party!

Formacja TwojaEx w branży disco narobiła hałasu za sprawą wydanego w grudniu debiutanckiego utworu „Dziunia„, do którego powstał zabawny wideoklip, z gościnnym udziałem popularnego w świecie muzyki deeyaja, Łukasza Dębka (Deejay Luckas).

Debiutancki singiel zebrał sobie grono fanów, którzy od pierwszych nutek wyczuli ogromny potencjał nowopowstałego zespołu. Po kilku miesiącach przerwy, zespół TwojaEx powraca z wielkim przytupem. Tym razem grupa przygotowała mocno taneczny utwór pt. „Imprezka„, którego wideoklip przeniesie nas wirtualnie na wielką, kolorową, słodką dyskotekę, co z pewnością jest kluczowym elementem naszego pandemicznego życia. Klip jest pewnego rodzaju odskocznią pozwalającą nam mieć pozytywny myśli: że przyjdą dni, w których będziemy hulać na imprezach do białego poranka.

Zarówno tekst, aranżacja jak i linia melodyczna powoduje, że nie sposób się powstrzymać od tańca. Słysząc refren utworu, w którym padają m.in słowa „Ty opowiadasz jak to się pięknie królowo składa” jesteśmy ciekawi jak doszło do rozpoczęcia tej historii.

Imprezka” to drugi singiel wydany przez grupę TwojaEx. Kolejny produkt spod ich znaku to kolorowy, wybuchowy numer, który z pewnością pokochają wszyscy miłośnicy dobrej zabawy. Od premiery minęło zaledwie kilka godzin, a piosenkę zalała fala pozytywnych opinii. Nie możecie ominąć tej gorącej „Imprezki”. Takie przyjęci tylko u Twojej Ex! Dobrego odbioru!

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację