Premiery Ważne

Sławomir pokazuje swoje alter-ego!? Czy „Karpiomir” stanie się tradycją przy wigilijnym stole?!

Sławomir pokazuje swoje alter-ego!? Czy „Karpiomir” stanie się tradycją przy wigilijnym stole?!
Radio FTB

Sławomir Zapała to aktor i muzyk, który w ostatnich czasach jest bardzo na topie. Choć od wielkiego przeboju „Miłość w Zakopanem” minęło już trzy lata, to utwór w dalszym ciągu jest jednym z najchętniej sięganych pozycji muzycznych.

Nie tak dawno wokalista zaskoczył wszystkich słuchaczy totalną rozwałką w utworze „Totalny Love”. Teledysk do utworu był niezwykle wyczekiwany, ponieważ wystąpił w nim znany celebryta Krzysztof Ibisz.

Na kanale Sławomira w sobotni wieczór pojawiła się zabawna tekstowo i filmowo świąteczna produkcja, która być może stanie się „nową kolędą”.

Piosenka pt. „Karpiomir” powstała w duecie z zespołem Letni podczas ubiegłorocznych streamów na żywo Swagabunda. Produkcję utworu obserwowali widzowie streama nadanego w listopadzie 2019 r., więc fani znający doskonale ten produkt będą zaskoczeni jedynie bardzo pomysłowym klipem.

„Karpiomir” jest kolejnym utworem pochodzącym z debiutanckiej płyty artysty THE BEST OF. Zabawny zarówno tekst jak i wideoklip wywołuje uśmiech na twarzy.

Można rzec, że Sławomir pokazuje tutaj swoje drugie oblicze. Alter-ego, które nienawidzi świątecznego okresu. W teledysku do utworu udział wzięło bardzo dużo osób, w tym wcześniej wspomniany Krzysztof Ibisz. W jednej ze scen dokładnie można zauważyć, że telewizyjny prezenter nie jest zadowolony z obecności Sławka na uroczystości, jednak mimo to chętni dzieli się z nim wigilijnym opłatkiem.

Na planie podczas produkcji wideoklipu z pewnością było bardzo zabawnie, a jednocześnie niezwykle ciężko ze względu na liczną ekipę. Utwór idealnie wpisuje się w świąteczny klimat nie tylko ze względu na tematykę, ale także z życia wziętą historię: bałagan, krzątanina, kłótnia o TV… Niemalże rodzinna atmosfera została oddana w jednym utworze.

Podsumowując: „Karpiomir” to utwór, który swoim stylem i zabawnym tekstem oraz skoczną aranżacją rozbawi niejeden wigilijny wieczór (i okres świąteczno-noworoczny).

Czy propozycja od Sławomira i zespołu Letni stanie się nową kolędą i hymnem świątecznym?

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam tę świąteczną nowość! Jak się podoba?pobierz aplikację