Sławomir na planie nowego teledysku. Ta premiera pozmienia rzeczywistość!

Sławomir, aktor oraz wokalista może pochwalić się wielkimi osiągnięciami zarówno w muzyce jak i również aktorstwie. To właśnie dzięki niemu na rynku muzycznym pojawił się nowy gatunek – rock-polo. Jak sam mówił w wywiadach jest to połączenie muzyki disco polo (tekst oraz ich styl) z muzyką rock (gitara, bębny, perkusja) a pomysł ten podsunął mu Tymon Tymański – jeden z najsłynniejszych rockmanów w Polsce.

Sławomir w roku 2015 wydał debiutancki utwór pt. „Megiera” (53 mln wyświetleń), do którego powstał wideoklip z udziałem aktorów znanych z wielu polskich filmów m.in Lecha Dyblika, Witolda Dębickiego czy Krzysztofa Kiersznowskiego, który wcielił się w rolę Wąskiego w filmie „Kiler” z 1997 roku. Produkcja w zaskakującym tempie skradła serca fanów. Do największych osiągnięć muzycznych należy jednak wydany cztery lata temu utwórMiłość w Zakopanem„. Piosenka stała się wielkim hitem, co zaowocowało nagrodą w postaci czterokrotnego certyfikatu diamentowej płyty za sprzedaż w ponad 400-tysięcznym nakładzie w kraju. To niebywale ogromny sukces.

Pod koniec I kwartału b.r. w sieci zadebiutował utwór, pochodzący z najnowszej płyty Sławomira „The Best Of”. Piosenka o tytule „Będę z nią” nagrana w duecie z akordeonistą Marcinem Wyrostkiem zyskała ogromną sympatię słuchaczy. Do dnia dzisiejszego produkcję odtworzono ponad 3 mln razy, a wśród komentarzy nie brakuje ciepłych słów.

We wtorek, 8 czerwca, Zapała na łamach social mediów opublikował krótki video-film prosto z planu do najnowszego teledysku. Najwierniejsi fani artysty, po zobaczeniu poniższego video, od razu zgadli tytuł nadchodzącego utworu.

A Wy, drodzy czytelnicy, domyślacie się tytułu? Czy teledysk wywoła liczne kontrowersje? Dowiemy się już wkrótce. Oj! To będzie piekielnie gorąca premiera!

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację