ShanteL pokazuje pazury! Rewelacyjna premiera skazana na sukces! Nowość „Tylko dla Ciebie” już dostępna!

Zespół ShanteL, twórcy takich produkcji jak: „Da Da Daj”, „Urodziny” oraz wielu, wielu innych imprezowych utworów nie zwalniają tempa.

Kilka dni temu na szpaltach naszego serwisu pisaliśmy, że grupa ShanteL pracuje nad nowym utworem pt. „Tylko dla Ciebie”. Fani nie mogli doczekać się soboty, 27 czerwca, kiedy to na kanale wytwórni Lemon Records zagościła owa produkcja.

„Tylko dla Ciebie” to rytmiczna, energiczna, taneczna produkcja, która od dnia premiery zebrała masę pozytywnych opinii, a zespół dotrzymał obietnicy i dał fanom powiew świeżości.

Najnowsza premiera porównywania jest do piosenek rockowego zespołu IRA z lat .90. Fani, w szczególności, doceniają chwytliwe brzmienie gitarowe, jak również videoklip. Wśród komentujących można znaleźć opinie wystawione przez zespoły: NieOkiemZnani, Nokaut, którzy są pod wielkim wrażeniem.

Oficjalna premiera utworu odbyła się w sobotę, 27 czerwca, o godzinie 12:00 na kanale Lemon Records. Od tego dnia produkcja ma już grubo 3 tysiące łapek w górę i blisko 90 tysięcy wyświetleń.

Utworem „Tylko dla Ciebie” ShanteL udowadnia, że można zrobić dobre, muzyczne brzmienie a co za tym idzie powrócić do młodości. Utwór ma naprawdę ogromny potencjał, dzięki czemu otwiera chłopakom bramę do przeboju wszech czasów.

Dla nas najnowsza propozycja to istna petarda, obok której nie można przejść obojętnie. Mega sympatyczna, pozytywna, dająca dużo energii produkcja! Nie możecie jej przegapić! Gorąco zachęcamy do odsłuchu!

Na uwagę z pewnością zasługuje cały utwór wraz z videoklipem, za który odpowiedzialna jest firma Faster Media.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację