TOP MAN, który na swoim koncie ma utwór Serce dla Ciebie na okres wakacji przygotował szaloną, mroczną propozycję pt. Moja Venus..

Utwór przedpremierowo był puszczany w stacji VOX.FM. Dzień później odbyła się premiera mrocznego, tajemniczego klipu. Top Man wciela się w doktora, który po zobaczeniu tytułowej „Venus” w telewizji chciałby mieć ją zawsze przy sobie. Wpada więc na ciekawy pomysł. Aby go zrealizować wysyła na przeszpiegi swoją asystentkę. Jak kończy się ta historia? Odpowiedź znajduje się w videoklipie.

Moja Venus został w całości stworzony przez Fabrykę Przebojów Noizz Bros. Okraszona fajnym tekstem aranżacja sprawia, że utwór jest bardzo skoczny i taneczny.

Teledysk wyprodukowany przez firmę 40Kilo Vinyli, jest bardzo pomysłowy. W klipie można dostrzec nawet efekty stosowane w filmach popularnonaukowych, czyli inaczej mówiąc: efekt science-fiction, chociażby w momencie ożywienia telewizyjnej Venus.

Klip jest w większości swojego trwania mroczny i tajemniczy. Klimat teledysku jest jak z horroru, co nadaje pikanterii i dreszczyku emocji podczas oglądania. Można by porównać go do klimatu rodem z serii horrorów o doktorze Frankensteinie, który – podobnie jak Top Man – też eksperymentował.

Choć Moja Venus w sieci debiutuje od połowy czerwca to nadal jest o świeżutka nowość, którą wartą się zainteresować. Nie tylko ciekawym, fajnym tekstem, ale również świetnie zrealizowanym videoklipem.

A Wam jak podoba się nowość od Top Mana? Dla nas klip jak i utwór to istne arcydzieło.